O spoločnosti:

Svetový líder v oblasti kardiovaskulárnych a neuromodulačných technológií. Spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách sveta je priekopníkom revolučného terapeutického systému VNS (Vagus Nervus Stimulation) Therapy System – prvého implantovateľného zariadenia na liečbu farmakorezistentnej epilepsie.

Od konca 90. rokov minulého storočia sa ako pridávná liečba u pacientov s farmakorezistentnými záchvatmi používa stimulácia blúdivého nervu (nervus vagus).

Generátor elektrických impulzov je implantovaný pod kožou prednej steny hrudníka a napojený pomocou elektródy na blúdivý nerv na krku. Dlhodobá stimulácia u polovice pacientov redukuje počet záchvatov o polovicu a v individuálnych prípadoch môžu záchvaty celkom vymiznúť.

VNS Generátor Demipulse model 103       VNS Generátor Aspire SR Model 106  

                                       

 

VNS Generátor Sentiva Model 1000      

SENTIVA brožúra                     ASPIRE SR brožúra                Publikácia k ASPIRE SR

                        

 

https://www.livanova.com/en-US/Home/Products-Therapies/Neuromodulation/Healthcare-Professionals.aspx#drug_resistant_epilepsyhttps://vnstherapy.com/home

www.vnstherapy.com

Na základe momentálnej situácie a opatrení ohľadom situácie COVID-19 dodržiavame všetky stanovené opatrenia. Ale aj v prípade obmedzení a opatrení sme Vám plne k dispozícii prostredníctvom našich obchodných zástupcov, ktorí s Vami budú komunikovať a nájdu pre Vás vhodné riešenie. Prajeme veľa zdravia

Situácia ohľadom COVID-19 a spolupráca s nami!