O spoločnosti:

Produktové portfólio spoločnosti je bohaté na implantáty, prístroje, nástroje a systémy používané v neurochirurgii, neuromonitoringu, v neurotraume a najmä súvisiacej kritickej starostlivosti.

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom pre Slovensko nielen produktov INTEGRA LifeSciences Corporation, ale aj produktov CODMAN.

CUSA Clarity ultrazvukové chirurgické aspirátory, ktoré sú najnovšou generáciou aspirátorov. Ako prvá spoločnosť spojila 4 aspekty do jedného systému. Najlepšia technológia, ktorá dnes existuje na trhu ultrazvukovej ablácie tkaniva.

Inštruktážne video CUSA Clarity : 

Inštruktážne video ku konzole

Inštruktážne videá CUSA Excel : 

Inštruktážne video ku konzole ,  Inštruktážne video k rukoväti 

  • Prietokové ventily – OSV II

Unikátny ventil pracujúci na princípe tlakovo-prietokovej regulácie, prináša nový štandard v liečbe hydrocefalu. Automatický, spoľahlivý, bez nutnosti reprogramovania a výberu tlakovej úrovne. Znižuje riziko predrénovania.

 

 

  • Programovateľné ventily

Codman Certas® Plus   programovateľné ventily umožňujú nastavenie otváracieho tlaku pred aj po implantácii a to bezbolestne. Nastavovanie prebieha pomocou špecifického magnetického poľa.

Všetky typy ventilov Codman Certas® Plus sú navrhnuté tak, aby odolali nechcenému prenastaveniu až do 3T. Na našom trhu sú dostupné varianty so SiphonGuard® zariadením, ktoré pri náhlom vzostupe prietoku nad 0,75 ml/min aktivuje sekundárnu cestu, čím význame zabraňuje predrénovaniu pacienta.

Codman Certas® Plus máme dostupné aj vo variante s katétrami Bactisieal®.

 

  • Externé drenážne systémy EDS III

 

Ponúkame kompletné portfólio externých drenážnych systémov spoločnosti Integra-Codman v prevedení:

– s ventrikulárnym katétrom

– bez ventrikulárneho katétru

– s Bactiseal® katétrom

 

 

Bactiseal® katétre

Bactiseal silikónové drenážne katétre impregnované 0,15% Clindamycínom a 0,054% Rifampicínom. 

Katétre sú v prevedení pre ventily a externé drenážne systémy.

          

 

 

  • CustomBone®

Unikátny kranioplastický implantát vyrobený z porózneho hydroxyapatitu a biomimetického materiálu s chemickým zložením podobným ľudskej kosti. Jeho zloženie zaručuje biokompatibilitu, rýchle osídlenie bunkami a včasnú osteointegráciu.

CustomBone® je vhodný pre dospelých a deti nad 2 roky.

 

  • Chirurgické vatičky Codman

V našom portfóliu nájdete aj chirurgické vatičky vo všetkých najpoužívanejších veľkostiach a tvaroch.

 

 

  • Duroplastika DURAGEN™ 

Onlay durálna náhrada z ultračistého kolagénu.

Technicky jednoduché precízne umiestnenie náhrady medzi duru a okolité tkanivo pri kraniálnych a spinálnych výkonoch. Po 6-8 týždňoch, plne resorbovaný a nahradený prirodzeným tkanivom s kompletnou durálnou uzáverou.

 

  • Integra Mayfield

Ucelený systém pre fixáciu hlavy pacienta, pri neurochirurgických výkonoch – hlavové svorky, držiaky, mozgové rozvierače a lopatky, rádiolucentné systémy.

 

Integra Mayfield 2                                           Integra Mayfield XR2

           

 

Na základe momentálnej situácie a opatrení ohľadom situácie COVID-19 dodržiavame všetky stanovené opatrenia. Ale aj v prípade obmedzení a opatrení sme Vám plne k dispozícii prostredníctvom našich obchodných zástupcov, ktorí s Vami budú komunikovať a nájdu pre Vás vhodné riešenie. Prajeme veľa zdravia

Situácia ohľadom COVID-19 a spolupráca s nami!